osamělývlk

Vaha akvaria – 250 l

Nevi nekdo, kolik muze takove akvarium 250 l, 100×50×50 cm, vazit?
Diky
Doplňuji:
Plavat v tom maji rybky, ja snad ne,leda by me tam nekdo hodil 😁

Nejlepší odpověď
Ar

Jednoduše vyplňte rozměry do kalkurátoru a máte jasno.

http://www.the­aquatools.com/bu­ilding-your-aquarium
Doplňuji:
Takže váha skla 43 Kg a váhá komplet 293 Kg

Další odpovědi
mosoj

Od boku ± 300 kg !

Hykam

Prázdné tak 15 – 20 kg + voda 250 kg

Michal Kole

jde to spočítat 🙂

spočítáš plochu stěn krát šířku stěn tím vznikne objem a vynásobíš hustotou materiálu. sklo má od 2 000 do 4 000 kg/m3.

nebo si najdi e-shop nějaký známější, kde se to prodává tam to bude pravděpodobně napsané nebo zkus dohledat web výrobce a katalogový list tam to bude 100 %

P.S. V takovém akváriu si nezaplaveš. To chce bazén, alespoň o 25 m a šířce 3 m a hloubce minimálně 1,5.

Umíš plavat ?