gamer456

Vadí 70 °C procesoru i-7–4770 3,4 ghz?

Zdravím mam otázku jestli mému procesoru i-7–4770 3,4 ghz může nějak poškodit 69–70 a občas taky nad 70°C děje se to jenom při hraní ale když mam 70°C tak můj větrák běží furt na stejnej výkon a nesnaží se chladit může se mi nějak poškodit procesor?

Nejlepší odpověď
www

Dle zjištěných info je teplota příliš vysoká, poraď se proto s odborníkem, třeba v servisu.
Viz zdroj.

Zdroj: www.servispckup­ka.cz/prehled_do­porucenych_te­plot_komponen­t.php

Další odpovědi
gecco

Pořiď si výkonnější chlazení (případně výkonnější stroj)…
😉