alik360

V Simpsonových je scénka přidej, uber, přidej, uber. Nevíte z jakého je dílu.

Nejlepší odpověď
marci1

Zkáza domu Simpsonů – 5. díl 14. série. 🙂
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=4mIOoevQovc

Další odpovědi
Lotr2008

Radsi se podivej na nějake staré české seriály, třeba jako jsou Chalupáři, Nemocnice na kraji města, Hříšní lidé města pražského atp.

Tyhle americké voloviny sice moje vnoučata taky sledujou, ale ja se je snažím prave navadet na tyto krasné české klasiky.

Malvína

Lotr2008 – Proč dotaz nepřejdeš, když neznáš odpověď? Že se ti nelíbí, když se údajně zapomíná na staré české klasiky, je bohužel věc dost od tématu. Vnucovat někomu něco, o co zájem nemá je dost špatně. Možná i proto se s tebou na české filmy vnoučata dívají s jakýmsi odporem. Pokud je do toho nutíš, není se čemu divit. Každý si k tomu musí cestu najít sám. Jako ke všemu.

alik360

Já to už moc nesleduju, ale tenhle díl mě docela zaujal.

Lotr2008

Zkus třeba tohle https://www.ces­katelevize.cz/po­rady/872236-hrisni-lide-mesta-prazskeho/