V jakém programu upravit natočené video

Jak upravit hd nebo avi video natočené fotoaparátem.Video je trochu tmavší nebylo při natáčení dost světla,a ještě se zeptám jak do videa vložit nějaký úvod jako třeba oslava narozenin a teprve potom by se video spustilo. dík

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Ve windowsech, start-všechny programy-příslušenství a zde windows movie maker.
V tomto programu lze k videu přidat titulky, hudbu, prostě si pohrát a udělat film.
Zesvětlení tedy nevím.

Další odpovědi
anonym

velky problem movie makeru je v tom ze neumi produkovat trochu rozumne formaty, leze z nej primarne WMV protoze microsoft tento program pouziva k propagaci prave svych formatu a je to asi jediny duvod proc dodava tento software jako soucast sveho OS.

Zkuste radeji pinnacle studio nebo adobe premiere … ktere umi produkovat obvykle XVID/DIVX , mpeg4/h264.
Editacni schopnosti techto dvou programu jsou take mnohem sirsi nez jake vam nabidne movie maker