Lleni

Uživí se v dnešnim světě ilustrátor ( nebo +spisovatel )knih? Je to můj sen , ale nutí mě to myslet do budoucna..

Neznáte ještě jiná ,,malířská" povolání

Odpovědi
M.

To záleží na něm, ale spíš bych to brala jako koníčka než povolání. Nemůžeš si být jistá, že na knize vyděláš.

led

Dobrý ilustrátor a dobrý spisovateľ sa užíví, najťažšie obdobie je obdobie pred podpísaním zmluvy na prvé dielo. Ak to je úspešné má potom viac šancí sa uživiť. Ale v prvom rade chce to veľké znalosti a umelecký cit. Tých bez toho citu a znalostí a pritom chcú tvoriť, je až príliš veľa.