Pokročilý

Už se staví mrakodrapy Prague Eye Towers?

Zdravím, dnes ráno jsem se díval na panoramu a byla tam Praha a byli tam stavby, které se velmi podobali mrakodrapům Prague Eye Towers, vypadali rozestavěně, už se staví nebo, jsem viděl něco jiného? Děkuji.

Odpovědi:

Skupina PPF začala jednat o vybudování druhého vstupu do metra na pražském Chodově.
Právě nový přístup do metra si tamní radnice dala jako podmínku pro souhlas se stavbou dvou nejvyšších budov v Česku, které tam skupina prostřednictvím projektové firmy Office Star Five připravuje.

Zdroj: http://zpravy.e15.cz/byznys/re ality-a-stavebnictvi/ppf-resi- cestu-pro-mrakodrapy-na-chodov e-1104224#utm_medium=selfpromo &utm_source=e15&utm_campaign=c opylink

Pokročilý

Jen pro zajímavost uz je skoro dokončena budova crystal v Praze ma kolem 60m

Bydlím hned vedle v ulici Kloknerova. Stará budova České spořitelny (tam kde má být později PET) stále stojí a do oblastí stále chodím venčit psa.
Smutná zpráva je, že možná stavbu přeruší petice, kterou lidi začali sbírat proti tomuto projektu, je to naprostý nesmysl a výmysl maminek na mateřské, které v podstatě nemají co dělat, tak obchází s podpisovými archy. Neuvědomují si, že oblast dá Praze vlastně nový architektonický rozměr a tisíce pracovních míst. Argument, že to staví Kellner u mě neobstál a podpis jsem jim nedal. Spousty obchodů, hotelů, kaváren, hospod atp. budou ze stavby těžit, všem obyvatelům v okolí to zvedne cenu nemovitosti kvůli lukrativnosti lokace. Navíc místo toho tam ted stojí stará česká spořitelna blízko níž spávaj bezdomovci, tak to radši naleštěné budovy, zelěne je pořád v okolí dost a celé mi to příjde nesmysl.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Bydlení a zahrada

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Bydlení a zahrada

Zlatý Drap 924
Zlatý mosoj 860
Zlatý hanulka11 500
Zlatý gecco 416
Stříbrný cukrar 295
Stříbrný elektrikář 247
Zlatý venkovan 237
Stříbrný honza19hk 235
Zlatý Hlada 233
Zlatý marci1 223

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.