_136

Už jste vyzkoušeli Nejlepší česky pokrm smažený sýr s houskovým knedlíkem?

Odpovědi
Drap

Ne a ani to nebudu zkoušet. Nejde mi to dohromady.

paul1

Nějak mi to nepasuje – nebyl to nějaký omyl? Nám na vojně také jednou udělali řízky v trojobalu a k tomu knedlíky, to se nějak špatně dohodli páni kuchaři. No vojsko to bez reptání snědlo. Jinak klasický smažák už neděláme, lepší je sýr nastrouhat , smíchat se syrovým vejcem a potom udělat placičky a ty obalit v trojobalu.

Rys95

Ne, nějak mi to neštimuje :D

da ny

Ne.
„Děkuji, dobrého po málu!“
Knedlík mám raději s omáčkou i s vejci. Se žouželí ho, dobrovolně konzumovat nebudu. ;D

Malvína

Musí to být hrozně suché a drhnout v krku. Nezkoušela jsem.

Paul1 – Tato kombinace není zase tak úplně zvláštní. Pavlišovský řízek se skládá z řízku v trojobalu, knedlíku a zelí. 🙂

elkon

To jsi na tom dost bídně, když tohle je pro tebe nejlepší pokrm. Na talíř můžeš pak naskládat třeba i briketu obloženou jahodami.

_Bůh_

Ano