arygnoc

Už 2 roky se snažím zaregistrivat na Novinky.cz

Nemají volné kapacity.
Jak to možné?
Není to omezování osobní svobody?
Neměli by teda pozastavit i stávající registrace?
Jak k tomu přijdu, že nemůžu vyjádřit svůj názor a jiní ano?
Doplňuji:
pro iceT:

neřekl jsem vzít, ale pozastavit.
A třeba by to mohlo fungovat jako loterie (když mají tu omezenou kapacitu), ze všech registrovaných by se každý např. měsíc losovalo x registrovaných, kteří by mohli reagovat na články.
Protože takhle nemá normální smrtelník se registrace dočkat.

Nejlepší odpověď
iceT

Jako,že by tam někomu zrušili registraci a dali ji někomu jinému?To je jako kdybyste někomu vzal zboží z košíku,jen proto,že vy ho chcete a už ho nemají.
Doplňuji:
Přijímání nových registrací do názorových fór bylo 18.2.2011 pro velký zájem pozastaveno. Jakmile vyřídíme došlé žádosti, začneme přijímat nové. Děkujeme za pochopení.

Další odpovědi
chudst

Omezovani osobni svobody to zcela jiste neni. Stejne jako kdyzby vam zakazali prispivat sem na Odpovedi, nic byste s tim nemohl udelat. Jedine, co muzete udelat je slusne se jich zeptat. Slusne = neohanet se osobni svobodou.

Jinak ja podal zadost pred 3/4 rokem a byla vyrizena cca mesic pote, co jsem ji podal. Takze je mozne, ze skutecne se kazdy mesic proste losuji lide a ja mel v tomto stesti.

aramah

Jsem registrovaná a teď čekám na kod.Ale asi se nedočkám.....(Už tři měsíce).

Džanička

Je zvláštní že vy čekáte dva roky a stále nic, já jsem tak učinila před rokem a normálně mě registrace šla, hned napoprvé, možná že jsem měla jen štěstí, a bylo to během několika dní..

roxy52

Jak je to možný,že to nejde?? Já tam mám registraci a ani už o tom nevím.Až tenhle dotaz mě donutil zajít na Novinky.cz a přihlášení proběhlo v pohodě.Tu registraci tam už mám tak asi rok.

Jakub

Naskýtá se otázka, jestli je opravdu tak nutné se na Novinkách registrovat.Zatím jsem nenarazil na kloudnou diskuzi, kde by se nenašel nějaký dement nebo, kde by nezasáhl admin, protože se mu to nehodilo do krámu.I na Novinkách se najdou články, ke kterým by se člověk chtěl vyjádřit, ale nemají aktivovanou diskuzi. Proč asi? No nejspíše proto, že reakce jsou již předem známy. Takže , jinými slovy, registrace na Novinkách není žádné terno.

ReHu

Já už se snažit přestala.