VALE

UVODNI STRNKA SEZNAMU

DOBRY DEN,PROSIM VAS JAK MAM NASTAVIT UVODNI STRANKU SEZNAMU ABY SE MI VLEVO DOLE ZOBRAZOVALY IKONY A TO SAME VPRAVO V OZNAMOVACI OBLASTI-STAV BATERIE,WI-FI APOD, PROHLIZEC MOZILLA.DEKUJI.

Nejlepší odpověď
Andreas

Ted nevim co precne myslite, ale pokud se jedna o pracovni listu ve windows, tak ikonky nalevo se zopbrazi kliknutim pravym tlacitkem na tuto listu, volbou vlastnosti a zaskrntnutim volby „zobrazit panel Snadne spusteni“.
Ikony se nyni pridavaji pretazenim na dane misto.

Zobrazeni uplne vsech ikonek napravo (beterie apod.) se nastavi podobne, tj. opet prave tlacitko mysi a volba vlastnosti, klikneme na listu Oblast oznameni, kde musi zustat nezaskrtnuta (tj. nezvolena) volba „skryt neaktivni ikony“
Aby se tam zobrazovali dalsi ikony, nutno nastavit v danem programu…