Úprava fotografie

Potřebuji poradit jak na fotografii kamaráda (kterého přezdívají moucha) přidám mouchu do fotografie

Nejlepší odpověď
Terryle

Tak to jde samozřejmě různě. Od obyčejného vložení v Malování (otevřít dva různé obrázky ve dvou oknech, opatrně mouchu obtáhnout „lasem“, pak dát Kopírovat a potom ji vložit ke kamarádovi. Pokud bude dobře a pečlivě označená, nemusela by ani moc přesahovat…

A koukám, že jsou i online programy k tvorbě fotomontáží, třeba tady http://www.fun­facer.com/ to vypadá docela zajímavě. Ale nezkoušela jsem, nechce se mi registrovat…

Další odpovědi
led

prilepíte.

(programovo, pomocou vložiť,prilepiť)