Lejla

úprava fotek

prosím v čem mohu upravit fotku tak abych do jedné fotky mohla dát sebe víckrát? například: sedět třeba na lavičce a zároveň na zemi a ještě zároveň na houpačce…a pak kde mohu upravit fotku tak abych třeba seděla na kolejích a metr ode mě byl vlak děkuji za pomoc :)

Odpovědi
pl4toon

Potřebujete kvalitní grafický foto editor, který umí pracovat s vrstvami. Zmíním třeba Corel PHOTO-PAINT, či Photoshop (oba jsou komerční produky, tedy za peníze). Zamýšlená koláž se dá udělat i v nižších (jednodušších, neprofesionálních) grafických editorech, ale výsledek nebude nikdy tak přesvědčivý, jako ve zmíněných profesionálních programech.
I když určitou vyjímkou může být program Gimp, ten je zadarmo a když se s ním umí, tak výstup je jako z profesionálního editoru. Ale je potřeba s ním umět :) Naštěstí je na webu dost návodů jak ho použít.

Braník

http://www.slu­necnice.cz/sw/pho­toscape/
tady je docela lehké a je to zdarma

Meri

Photoshop, ale to je neni ovsem zadarmo.
Pak je tu Irfan View.
A nejlepší je na to Malování.

Anna007

zadarmo je dobrý Paint.net , tam jsou i vrstvy jako v Photoshopu a je to zároveň podobný jako Malování, takže se v tom dá dobře vyznat. Dá se k tomu stáhnout i čeština a je to takový rychlý prográmek. Nebo supr je tohle, online editor – http://pixlr.com/e­ditor/ , taky to má vrstvy