huxa

Upgradoval jsem hardware pomocí programu slimdrivers a od té doby se mi strašně kouše notebook, co dělat?

Bod obnovení nechce fungovat, jak tuto situaci vyřešit manuálně?
zapínání trvá asi o 20 sekund déle, u euro truck simulatoru mám o 10FPS méně a u minecraftu mám o 30–100FPS méně.
Doplňuji:
ve vlastnostech systému vyberu disk se systémem, dám konfigurovat a zde nemůžu zvolit obnovit nastavení systému a předchozí verze souborů-je to šedé. Ale toto musím zvolit, abych mohl provést obnovení systému.

Nejlepší odpověď
bolak

Mně to jednou taky vykurvilo počítač, máš prostě smůlu, to tydlencty programy občas dělaj. Ve většině případů ti to najde správnej ovladač, ale někdy se stane že ne a pak je vymalováno.

Pokud ti nefunguje bod obnovy, tak nejlepší bude postupně odebrat všechny ovladače který ti ten program naistaloval a stáhnout si od výrobce nový. Vzal bych to pěkně po jednom a začal bych s grafikou. Po každým nově nainstalovaným ovladači vždycky restartovat PC a zkontrolovat jestli se něco zlepšilo..

A pro příště, pohybuješ se ve windowsech a pro ty platěj určitý pravidla :) jedno z nich je to, že pokud to jakštakš funguje, tak se v tom nehrab a nic neměň!

Další odpovědi
badisko

tak to je mi jeste nestalo …a to ho pouzivam dlouho …on je to sice fajn pomocnik ale taky nesmis aktualizovat vse co ti nabidne …jakto ze ti bod obnoveni nefunguje ?…

Bedy

Pro ostatní – vyvarujte se takovým programům, většinou udělají akorát chaos v systému…
Pokud bod obnovení nefunguje, tak odinstalujte ovladače, které jste instaloval a normálně si je stáhněte z oficiálních stránek výrobce a nainstalujte ručně.
předtím samozřejmě SlimDrivers odinstalujte.

Reuef

zkus jeste nabootovat do nouzovyho rezimu a tam by ti to mohlo nabidnout obnovu…a pokud to nepomuze tak jak rika bolak