DusanOrlik

Umí mi vyřešit problém s PATCH?

Zdravím,mám hru ZooTycoon:Zlatá Edice,a stáhl jsem si patch s tohoto webu: http://abeceda­her.cz/index.php?pa­ge=trainer&pa­ge2=zobrazit&id_hry=0­000007942 ,ale on nejde-zde je napsána nějaká chyba-anglicky.Prosím poraďte kde bych stáhnout patch.Nebo nějak mi poraďte,díky

Nejlepší odpověď
PostApMan

K čemu Patch ? Zlaté edice vycházejí se všemi datadisky a kompletně opatchované.

Ale pokud na instalaci patche trváte, tak mi opište chybou hlášku co se Vám při instalaci Patche objeví.

A mimochodem, tne link co jste napsal je na Trainer/Cheat do hry. Ten spustíte tak že si nejprve přečtete přiložený soubor s instalačním postupem (nejčastěji soubor exe umístíte do kořenového adresáře hry) a pak spustíte.