Pokročilý

Ukládaní fotek na net

Brý den, dají se někde ukládat fotky na internet ale tak abych si je mohl kdikoliv stahnout a nikdo by se mi tma nemohl dostat at si nepraskam hardisk dik

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Jo, daj, ale všude máš omezenou kapacitu. Já nedávno obejvila www.dropbox.com, je celkem fajn - 2 GB volnýho prostoru, dají se tam nahrávat jakýkoli data - i mp3 a podobně. Pokud se popereš se základní jednoduchou angličtinou, tak bych to brala. A až ty 2 GB naplníš, tak se vždycky dá založit novej účet... :)

- pokud ti teda jde o to, aby se tam nikdo nedostal. Stejně se to dá udělat i na různejch fotoalbech (Picasa, Rajče atd atd), ale tam si musíš album zaheslovat. A pak se to hůř stahuje na jinej počítač, buď si musíš stáhnout program (Picasa), nebo stahovat fotky po jedné ukládáním obrázku, což je děsnej opruz. A hlavně se nahráním fotka hodně zmenší, takže tím děsně ztrácíš kvalitu :o/ Pokud chceš jen skladiště, ne veřejnou galerii, přijde mi ten Dropbox rozumnější volba. Když si tam fotky třídíš do složek, můžeš si pak složky jednoduše stáhnout v .zip formátu...

Zdroj: http://www.dropbox.com

Další odpovědi:

Stříbrný

Na ukládání je toho hodně.Ja ukládám na rajče.net

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.