Ukládají se kočky v přepravkách do oddělených prostor vedle psů v letadlech, či jsou s nimi pohromadě v jednom místě?

Odpovědi
Cenobita

Konzultoval jsem to s letuškou a ta říkala, že: Záleží na velikosti přepravky a na aerolince, pokud je přepravka nějakých 50×50×50 cm tak může normálně na palubu s cestujícími, pokud nesplňuje rozměry nebo podmínky aerolinky, tak jde do zavazadlového prostoru.

Chtělo by to ověřit u zvláštním dotazem u jednotlivých aerolinek.

V případě že skončí psi a kočky v jednom prostoru tak to bude stres pro obě strany.