12kolemjdouc

Uhradi mi skody pojistovna?

Mam jizvu na krku pote co bus spatne brzdil a ja se uderil o tyc.

Odpovědi
Schluker

Nahlasil jste zraneni ridici autobusu? Pokud ne a nemate vlastni urazove pojisteni, nebude se tim nikdo vibec zabyvat.
Pokud jste vse nahlasil a mate odpovidajici lekarskou dokumentaci, pak pravdepodobne bude pojistovna plnit. Tedy pokud neshleda zavineni na vasi strane.

elkon

Máš úrazové pojištění? Byl jsi u lékaře? Máš nějaké následky? A nyní vážně. Kvůli šrámu na krku si žádná pojišťovna nesedne na zadek. Možná dostaneš „tři koruny“. Nebuď trapnej.

nyjono

Jakou máš pojistku?
Záleží na konkrétní smlouvě.

xiperio

Pokud máte úrazové pojištění, tak ano. Pokud ne , tak nula.

Emefej

V souvislosti s tornádem budou mít pojišťovny důležitější úkoly, než tvou jizvu.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Dochy

ad) „pokud máte úrazové…“ – pokud jste ve veřejné přepravě, za bezpečnost ručí dopravce. Je samozřejmě otázka jak to zranění bude vyhodnoceno – jak co do závažnosti tak do míry zavinění (cestující mají povinnost sedět a být připoutáni, nebo se pevně držet)