Účetnictví ve FITNESS?

Dobrý den,
ráda bych si otevřela fitness a nevím jak funguje účetnictví.

Prosím o radu 🙂
Děkuji

Nejlepší odpověď
terry

Funguje stejně jako v každé jiné firmě.
Na to je tu málo prostoru a málo informací od tebe.
Jen velmi těžko tu lze odpovědět krátce, jasně a srozumitelně. Tak to na tuto otázku ani neumím.
Je to na diskuzi, ne jen na odpověď.

Další odpovědi
jendahun

Nejednodušší asi bude ukládat doklady a účtenky od plateb i nákladů a jednou za čas to odnést účetní.Pokud nebudete plátce DPH,tak je to nejrozumnější způsob.Najděte si levnou a spolehlivou účetní a máte po starostech.Mrkněte na výdajové paušály – to vám usnadní podnikání ještě víc.