Pokročilý

Účet u AIR Bank

Na internet banginku při použití nápovědy po jejím ukončení a následném opětném kliknutí na ? se již nápověda nerozbalí pouze hlavička tří možností. Stává se Vám to také někomu? Dělá to u dvou Pc prohlížeč mám Mozilla Firefox OS XP. Dotazem u AIR Bank a jejich doporučení nijak nepomohlo. Máte s tímto problémem někdo zkušenost, kde by mohla být chyba zda u banky nebo špatně nastaveném prohlížeči.
Děkuji za radu.
Doplňuji:
Preferuji prohlížeč Firefox.

Odpovědi:

Bronzový

Používám Moizilu a je perfektní. Nic podobného mi to nedělá

Od počátků mám firefox, ale hrábnout do nastavení a mít povoleno třeba /cookies, tak nějak, ale může to být i nepovolení javy/, je to o výměně a komunikaci dat mezi PC. Pokud je zakázána výměna dat, tak je to problém. Sice dobré pro ochranu PC, ale nekdy na obtíž.

Stříbrný

Nevím, čím to je, ale obecně zastávaný názor mých blízkých je, že Mozzila je nejhorší prohlížeč, pryč od něj. Já v něm neuměla ani kamarádce uložit fotky, což běžně dělám a umím. Já měla nastavený klasický Internet Explorer a teď mám Google Chrom, že se vše rychleji načítá a jsem spokojená.

Bronzový

GUI toho jejich inetrnet bankingu je ve flashi, zkusil bych si nahrát nový flash-player.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.