panenka

u každého odkazu mám fajfku

dobrý den včera jsem to ještě neměla Po zapnutí netu se mi všude objevuje podtržená fajfka v zelené hvězdičce když na to kliknu ukáže se mi že tato stránka je bezpečná.můžete mi prosím říct co to znamená nic takového zatím neznám děkuji
Doplňuji:
ano bade používám avg můžeš mi popsat co to znamená?podle mě to znamená že na tu danou stránku můžu kliknout že je bezpečná ale nejsem si jistá děkuji

Nejlepší odpověď
anonym

já jsem toto viděl u známého,který používá antivirový program AVG,
je jeho nastavením!!!
Doplňuji:
jo jo je to tak,AVG vyhodnocuje navštívené stránky a upozorní vás na nezávadné nebo závadné stránky,já mám NODa a ten mne před nebezpečnými taky varuje.