LEONEK

Tvorba prezentace – fotky plus video z mobilu

Prosím o radu – na výletě jsme fotili a natáčeli na mobil a já bych chtěl z toho udělat dvd nebo cd, ale nejde mi to, když to dělám v Neru tak cd je na to malí video mám v avi nevím do čeho ho konvertovat tak abych to mohl vše najednou vypálit – tedy fotky plus videa děkuji za radu už se s tím peru týden prosím o nějaký program v češtině díky moc

Odpovědi
Melkor

Program VirtualDub to dokáže, tady je odkaz na stažení programu s češtinou http://www.uloz­to.cz/xDEYLys/vir­tualdub-197-cesky-zip