Trochu menší problém.. :/

Zdravím , potřebovala bych poradit! Hodně bych si přála kotě do bytu .. Rodiče s tím souhlasí ale má to jedinej háček ... bráška je alergik na kočičí srst.. u babi ho mít nechci , protože bych ho vůbec neviděla... jezdí tam hodně aut , které jezdí rychle.. většinou , když tam jedu , tak tam najdu alespoň jednu mrtvou kočku na silnici :( dalo by se nějak vyřešit , kdybych jí mohla mít v bytě a co by se stalo bráchovy , kdyby jsem jí měla v bytě.? díky za odpovědi... ://

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Jiné odpovědi než ty, které jsi už dostala nebo které najdeš v místním vyhledavači už nemáme. Kočku nemůžeš chovat v garáži a pokud je bratr alergik, tak si pořiďte plemeno bez srsti.

Další odpovědi:

Zlatý

K babi odlož bratra. Snad si dá pozor přes silnici.

Zlatý

pokud je bratr alergigk, tak buď kotě nebo bratr

Zlatý

Tak nevím. Rodiče s tím souhlasí a přitom je bratr alergik. Tady mi něco nesedí.
Mimochodem - otě bude za chvilku kočkou. není to tak dávno, co tu jedna slečna psala, že chce kotě, a za pár týdnů, že nesnáší kočky a proto, kotě musí dát pryč.
Takže než si kotě pořídíš - pořídíte, polož si otázku proč ho cheš a jestli jsi připravena a s tebou celá rodina se o kočku starat řadu let.

Diskuze k otázce

elisacek :P

Rodiče by mi jí rády dovolili , ale nemohou , páč brácha je alergik na kočičí srst.. na baráku jsme měli hodně koček a starali jsme se o ně dobře.. :)

elisacek :P

Samozdřejmě , že brácha !!! .. existuje nějaké plemeno koček , na která nejsou lidi alergicčtí...? kromě plemena sphnyx ( ta bezsrstá ) , jsou nějaké další.? díky

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zvířata

Zlatý Drap 1073
Zlatý beer 710
Zlatý www 558
Zlatý briketka10 346
Zlatý ReHu 306
Zlatý hanulka11 296
Zlatý annas 280
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 257
Zlatý gecco 248

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.