kotě07

Tiskárna mi hlásí, že inkoustové kazety nelze rozpoznat? Čím to je?

Dobrý den potřebuji si vytisknout obrázky do školy a tiskárna mi hlásí že inkoustová kazeta nebyla rozpoznána, na radu mamky jsem kazetu několikrát za sebou vytáhla a protřepala a dala načíst znova, ale pořád. Máme EPSON STYLUS SX218, prosím neví někdo co mám dělat? Potřebuji to na zítra do školy…
Děkuji

Nejlepší odpověď
www

Pokud rada nepomohla, co tak doplnit nebo vyměnit náplň?

Další odpovědi
samicek333

Ahoj, to samé se nám stalo asi před čtvrt rokem – jedna kazeta byla špatně nasazená. Musíš jí tam přesně zasunout, aby nebyla nakřivo, tak bych s ní radši neklepala a zkusila jí tam pomalu přesně zasunout. Další možnost, která se nám stala u té druhé kazety je, že kazeta prostě není do té vaší tiskárny, třeba velikostí, i když tam sedí, možná bych zašla do obchodu

jennysh

Používáte originální inkoustové kazety?
Tiskárna může neoriginální blokovat,a navádět vás k tomu aby jste zakoupili originální.

Lesliiie

Jo to se mi taky stalo, ale neboj, učitelka snad bude mít pochopení a nebo zkus obvolat kámošky. My jsme tu kazetu museli nechat reklamovat, byla originál ale byla vadná. Jak tady píšou, jestli máš náárhradní tak ji vyměň a nebo se přesvěč, zda ji máš dobře