Pokročilý

Tiskárna mi hlásí, že inkoustové kazety nelze rozpoznat? Čím to je?

Dobrý den potřebuji si vytisknout obrázky do školy a tiskárna mi hlásí že inkoustová kazeta nebyla rozpoznána, na radu mamky jsem kazetu několikrát za sebou vytáhla a protřepala a dala načíst znova, ale pořád. Máme EPSON STYLUS SX218, prosím neví někdo co mám dělat? Potřebuji to na zítra do školy...
Děkuji

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Pokud rada nepomohla, co tak doplnit nebo vyměnit náplň?

Další odpovědi:

Bronzový

Ahoj, to samé se nám stalo asi před čtvrt rokem - jedna kazeta byla špatně nasazená. Musíš jí tam přesně zasunout, aby nebyla nakřivo, tak bych s ní radši neklepala a zkusila jí tam pomalu přesně zasunout. Další možnost, která se nám stala u té druhé kazety je, že kazeta prostě není do té vaší tiskárny, třeba velikostí, i když tam sedí, možná bych zašla do obchodu

Bronzový

Používáte originální inkoustové kazety?
Tiskárna může neoriginální blokovat,a navádět vás k tomu aby jste zakoupili originální.

Jo to se mi taky stalo, ale neboj, učitelka snad bude mít pochopení a nebo zkus obvolat kámošky. My jsme tu kazetu museli nechat reklamovat, byla originál ale byla vadná. Jak tady píšou, jestli máš náárhradní tak ji vyměň a nebo se přesvěč, zda ji máš dobře

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.