Avatar uživatele
kotě07

Tiskárna mi hlásí, že inkoustové kazety nelze rozpoznat? Čím to je?

Dobrý den potřebuji si vytisknout obrázky do školy a tiskárna mi hlásí že inkoustová kazeta nebyla rozpoznána, na radu mamky jsem kazetu několikrát za sebou vytáhla a protřepala a dala načíst znova, ale pořád. Máme EPSON STYLUS SX218, prosím neví někdo co mám dělat? Potřebuji to na zítra do školy…
Děkuji

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4480 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
www

Pokud rada nepomohla, co tak doplnit nebo vyměnit náplň?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
samicek333

Ahoj, to samé se nám stalo asi před čtvrt rokem – jedna kazeta byla špatně nasazená. Musíš jí tam přesně zasunout, aby nebyla nakřivo, tak bych s ní radši neklepala a zkusila jí tam pomalu přesně zasunout. Další možnost, která se nám stala u té druhé kazety je, že kazeta prostě není do té vaší tiskárny, třeba velikostí, i když tam sedí, možná bych zašla do obchodu

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
jennysh

Používáte originální inkoustové kazety?
Tiskárna může neoriginální blokovat,a navádět vás k tomu aby jste zakoupili originální.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lesliiie

Jo to se mi taky stalo, ale neboj, učitelka snad bude mít pochopení a nebo zkus obvolat kámošky. My jsme tu kazetu museli nechat reklamovat, byla originál ale byla vadná. Jak tady píšou, jestli máš náárhradní tak ji vyměň a nebo se přesvěč, zda ji máš dobře

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek