Pokročilý

Tip na kvalitní PC

Ahoj, chtěl bych se zeptat, jestli nemáte tip na nějaký kvalitní herní počítač, aby dokázal utáhnout bez problémů i hru Battlefield 3 ? Cena tak do 30 000 Kč. Už jsem se díval, ale pořád si nejsem jistý zda by to jelo. Mohl bych se zeptat v nějaké prodejně, ale tam by mě odkívali, že bych BF 3 rozjel i na Win98 s RAMkou 128MB :D .
Doplňuji:
a konkrétní PC a pokud možno i konkrétní prodejnu ?

Odpovědi:

Stříbrný

skušenější programátor by ti to na něm rozjel ;)

tak, klasiku ne? :) i7, 16GB RAM, aspoň 1TB HDD, nejlépe i nějaký SSD, grafiku aspoň 1GB a budeš mít pěkný PC i do 22000Kč

Pokročilý

No odpověď uživatele huxa je věcná a správná.

Pokud si však opravdu nejste jist, doporučuji nechat si "kompíka" sestavit zkušeným "známím". A pokud žádný zkušený známí není po ruce, tak neváhejte a napište email na přední prodejce počítačů a hardwaru (nechci zde dělat reklamu). Za rozumné peníze Vám jsou schopni udělat mašinku na přání. Ten známí Vám ovšem to samé spáchá o něco levněji.

Bronzový

napiste mi soukromou zpravu a zitra se muzu podivat na jednotlive komponenty ktere byste si kdekoliv mohl objednat a pak nechal sestavit...

Pokročilý

Při vybírání komponent můžeš použít také doporučené sestavy, které publikují různé weby zaobírající se hardwarem.
http://pctuning.tyden.cz/…
http://www.ddworld.cz/…

Komponenty si pak můžeš nastrkat do konfigurátoru nějakýho eshopu a případně si to přímo od nich nechat postavit. Pokud vím, tak minimálně CZC tuhle službu poskytuje.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.