roxy52

Text v obrázku

Potřebuju rychle poradit nějakej českej program,ve kterém jde vepisovat text do fotografie.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Já používám Irfanview a tam je v nabídce úpravy-vložit text do výběru.
Takže na fotce si myší označíš místo kam chceš vložit text a zadáš ten příkaz. v následném okně vepíšeš text, zvolíš velikost, umístění (vpravo,vlevo, střed), barvu a jiné a ok.

Další odpovědi
Tombik

Nejednoduší Malování. Najdeš to v příslušenství (Start → Všechny programy → Příslušenství).

hobblefrank

Používám Zoner 11
Výborně se s ním pracuje

Zdroj: PC Rady

jarm

Používám Picasa 3 kde mám uloženo spoustu fotek. Objevila jsem nedávno program Picpick kde se mi okamžitě načtou obrázkysnímání obrazovky) přes print screen. Protože neumím žádnou řeč, dala jsem si tam polštinu, které lze trochu porozumět. Dají se tam děla věci jako je zmenšování, malování, vložení textu atd. Tento program nezabere moc místa a dá ke velmi lehce odinstalovat když nebude vyhovovat.Nevím, jestli je to přesně tato verze, jsem u jiného počítače. Už jsem našla správný odkaz http://www.so­sej.cz/Downlo­ad/Picpick-Download.html Je tam i čeština

Zdroj: http://www.edow­nload.cz/sw/por­table-picpick/