Taneční podložky a web fundance.cz

Ahojte, máte někdo zkušenosti s tanečníma podložkama? Už delší dobu se o ně zajímám a vypadá to jako skvělý vánoční dárek nejen pro děti. Taky by mě zajímalo, jestli má někdo zkušenosti s eshopem www.fundance.cz jsou asi nejlepší eshop s podložkama co jsem našla, ale pro jistotu se ptám, jestli někdo nemáte lepší. Děkuji

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

Bronzový

Ahojky, taneční podložku mám a mohu opravdu vřele doporučit. Mám ji už skoro tři roky, tenkrát to byla novinka o které tady moc lidí nevědělo... mám ji včetně stepmania cd v češtině... obchod neznám, ale koukala jsem a vykazuje všechny body slušného e-shopu... nebála bych se objednat ;-)

DDRko je super vec! Do CR proniklo uz pred par lety, i kdyz zprvu se nedalo nikde klasicky koupit, jen v zahranici, tedy pres internet.

Koho bavi tancit a tanecni hudba, je to skvely darek!
Jen bacha, je to navykove a clovek se u toho i dost zapoti :)

Co se trvanlivosti tyce, vice vydrzi ta "plastova" z tvrdych odolnych materialu, ale lepe se prevazi a da se zapojit lepe vsude po byte ta klasicka "latkova" (napr. mene vazi).

Jedina nevyhoda - pokud mate pod sebou nejake nervni sousedy ve stare zastavbe, muze se stat, ze se jim bude klepat strop a vlitnou na vas. Bydlite-li vsak v rodinnem dome, bude to bez problemu a tancit se da klidne i venku na zahrade!

Vami vybraneho E-shopu bych se nebala.

Hezke vanoce!

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Nakupování

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Nakupování

Zlatý Drap 411
Zlatý gecco 273
Zlatý hanulka11 271
Zlatý marci1 262
Zlatý mosoj 238
Zlatý briketka10 147
Zlatý annas 141
Zlatý ReHu 132
Zlatý iceT 108
Zlatý quentos 108

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.