Greneia

Taky Vám zmizí fotka a uživatel při odpovídání na otázku?

Když dám odpovědět na otázku (konkrétně to bylo u Jahoda), tak mi zmizela její fotka a nick – anonym a když jsem odpověděla a najela zase stránka s otázkou, tak se zobrazil zpět její nick i ikona.
Používám Google Chrome, cache a pod. mažu průběžně (musím).

Nejlepší odpověď
Jahoda

Ano, také se mi to stalo, že při odpovídání se mi tam nezobrazí ta ikonka uživatele a místo jeho přezdívky je tam napsáno anonym. Je to divné.