panenka

Taky vám chodí meily až z Londýna?

Dobrý den ted mě přišel meil z Londýna a nejen z tama chodí mě i s jiných států že se má stát společnicí jedné firmy že je přichystáno 11 milionu samozdřejmě to mažu ale chtěla bych se zeptat kde berou naše meily je to hrozné děkuji
Doplňuji:
já na ty odkazy neklikám jen to otevřu jako meil a hned mažu jako spam

Nejlepší odpověď
led

Na to používajú roboty, ktoré sťahujú z webov mailové adresy.
Zaraďte si to medzi zakázané spamy a neotvárajte. Po nejakej dobe vám prestanú chodiť

Další odpovědi
Terryle

Copak z Londýna :o) mně choděj až z Afriky! Tuhle dokonce od nějaké princezny… juuuj…

franku

Chodí různé,většinou v angličtině,ale v žadném případě je neotvírám a totéž doporučiji i Vám.

hanulka11

Mě nic takového zatím nepřišlo