Avatar uživatele
VaclavZeman

Taky se vam stava, ze pisete odpoved a najednou se ukliknete a vse se smaze?

Castokrat se mi to stane, kdyz pisu dlouho a unavujici odpoved. A potom se ukliknu a smaze se mi to. V tu chvili jsem nasran a radsi Odpovedi vypinam. Kolikrat jsem na Odpovedich behem doucovani, kdyz detem zadam testy a mam cas. A navic ja jsem hrozny cholerik, treba kdyz moji lvice Petra vyhrala poprve Wimbledon, tak jsem pet minut kricel radosti a pet minut brecel a to se opakovalo trikrat. Takze si rikam, ze uz radsi zadne dlouhe odpovedi psat nebudu, protoze se svymi dvema prodelanymi infarkty, moznou jednou mrtvici, diabetem, dnou, obezitou a novou nemoci, se stresovat opravdu nemam, nechci a nehodlam takoveto hlouposti tak prozivat, i kdyz to seredne nasere. Dekuju.

Zajímavá 0 před 458 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
orwell

Teď už ne, ale dřív se mi to stávalo poměrně často. Tenkrát zde asi byl nastaven nějaký časový limit a po určité době to spadlo a všechno bylo pryč. Když už chceš psát něco dlouhého, napiš si to nejdřív do Wordu a pak to sem zkopíruj. Psát něco dlouhého nedoporučuji, on to stejně málokdo čte. Já už to dělám výjimečně.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zjentek

Taky. Ale mě už to tolik nemrzí, Václave, i když jsem taky cholerik. Já jsem totiž přišel na to, že jsem hologram. A s tímto poznáním jsem přehodnotil, co na mě i okolo je a není důležité. A od té doby, co jsem jakousi tu „důležitost“ existence pochopil, tak mě rozhodí už opravdu jen máloco. A teď mě omluv, jdu pohladit květinku na parapetu a poplakat si s ní jak je zázračné, že ji můžu cítit na omak. Děkuju.

Upravil/a: zjentek

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Dochy

Jo. A zvlášť s tou ext. klávesnicí, kterou mám u notebooku teď. Chci na num-padu ťuknout na pomlčku (minus) ale na téhle klávesnici jsou ještě 4 tlačítka nad num padem a zrovna nad pomlčkou je „internet-home“…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Stalo sa to aj mne a preto, ak píšem čosi, pre mňa dôležité, napíšem to do „poznámkového bloku (windows)“ a potom jednoducho skopírujem.
Doporučujem aj pánu učiteľovi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Ano, stává se mi to. Ale jedním kliknutím se mi ten text vrátí. Je tam taková šipka. Takže to neřeším.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Když už si hraješ na učitele, tak používej diakritiku. Ale nikdo tě nenutí cokoli sem psát, když máš problém.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zjentek

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=v7NGFY5b4BY

Avatar uživatele
VaclavZeman

Ja pani Pekarovou moc nemusim, ale i tak dekuju za prispevek.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet