VaclavZeman

Taky se vam stava, ze pisete odpoved a najednou se ukliknete a vse se smaze?

Castokrat se mi to stane, kdyz pisu dlouho a unavujici odpoved. A potom se ukliknu a smaze se mi to. V tu chvili jsem nasran a radsi Odpovedi vypinam. Kolikrat jsem na Odpovedich behem doucovani, kdyz detem zadam testy a mam cas. A navic ja jsem hrozny cholerik, treba kdyz moji lvice Petra vyhrala poprve Wimbledon, tak jsem pet minut kricel radosti a pet minut brecel a to se opakovalo trikrat. Takze si rikam, ze uz radsi zadne dlouhe odpovedi psat nebudu, protoze se svymi dvema prodelanymi infarkty, moznou jednou mrtvici, diabetem, dnou, obezitou a novou nemoci, se stresovat opravdu nemam, nechci a nehodlam takoveto hlouposti tak prozivat, i kdyz to seredne nasere. Dekuju.

Nejlepší odpověď
orwell

Teď už ne, ale dřív se mi to stávalo poměrně často. Tenkrát zde asi byl nastaven nějaký časový limit a po určité době to spadlo a všechno bylo pryč. Když už chceš psát něco dlouhého, napiš si to nejdřív do Wordu a pak to sem zkopíruj. Psát něco dlouhého nedoporučuji, on to stejně málokdo čte. Já už to dělám výjimečně.

Další odpovědi
zjentek

Taky. Ale mě už to tolik nemrzí, Václave, i když jsem taky cholerik. Já jsem totiž přišel na to, že jsem hologram. A s tímto poznáním jsem přehodnotil, co na mě i okolo je a není důležité. A od té doby, co jsem jakousi tu „důležitost“ existence pochopil, tak mě rozhodí už opravdu jen máloco. A teď mě omluv, jdu pohladit květinku na parapetu a poplakat si s ní jak je zázračné, že ji můžu cítit na omak. Děkuju.

Dochy

Jo. A zvlášť s tou ext. klávesnicí, kterou mám u notebooku teď. Chci na num-padu ťuknout na pomlčku (minus) ale na téhle klávesnici jsou ještě 4 tlačítka nad num padem a zrovna nad pomlčkou je „internet-home“…

led

Stalo sa to aj mne a preto, ak píšem čosi, pre mňa dôležité, napíšem to do „poznámkového bloku (windows)“ a potom jednoducho skopírujem.
Doporučujem aj pánu učiteľovi.

Kelt

Ano, stává se mi to. Ale jedním kliknutím se mi ten text vrátí. Je tam taková šipka. Takže to neřeším.

elkon

Když už si hraješ na učitele, tak používej diakritiku. Ale nikdo tě nenutí cokoli sem psát, když máš problém.

zjentek

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=v7NGFY5b4BY

VaclavZeman

Ja pani Pekarovou moc nemusim, ale i tak dekuju za prispevek.