e1232851@trb

Taky máte pocit, že co výrobek, to zmetek?

poslední dobou co koupím, to je za chvíli nefunkční nebo funguje špatně už od začátku.
a nejsou to jen levné věci

Nejlepší odpověď
anonym

Jo, jo. Je spousta věci Made in CCCP , sice balšoje,ale stále funkční.

Dnes to dělají vložená „kurvítka“, aby to vydrželo aspoň chvilku.

Další odpovědi
ReHu

Ani ne. Většina je OK.

Drap

Jsou i dobré věci. Problémem je to, že vše se vyrábí v současnosti jen na omezenou dobu životnosti . Tuto dobu výrobek většinou vydrží a potom je ho snadnější a levnější zahodit a koupit nový, než opravovat. Většina věcí se dnes vyrábí tak, aby výroba byla co nejlevnější a nešlo nic opravovat.

KARI05

Urcite skoro všechno je smejd

lexx

je to cíl a záměr neboť jinak nebude další výroba, obrat a zaměstnanost

postcd

Ani ne, téměř nic nekupuji jelikož jsem zjistil že většina věcí co jsem koupil byla ztrátou peněz. jinak samozřejmě schoivávat účtenky aby šlo uplatit opravu v záruce/výmě­nu zboží.

anonym

ono to není jen u výrobků

Lamalam

Nenakupuji u Vietnamců a takový pocit nemám.

Luxx

http://necyklo­pedie.wikia.com/wi­ki/Kurv%C3%AD­tko

arachis

ReHU-prosím, co je OK,ať si to koupím. Kdo občas sleduje Černé ovce ví,že se dnes výrobky zámerně vyrábějí tak,aby vydržely jen záruční lhůtu.Kdo máte doma staré věci,které fungují,tak se jich nezbavujte i za cenu vyšší spotřeby. Dnes koupená pračka a lednička vám určitě 30 roků nevydrží. Odzkoušeno. Co jsme si do domácnosti koupili před 20 léty,to ještě máme. Nové vymoženosti, již x krát obměněny.