Jahoda

Také jste si všimli chyby na Odpovědích?

Když kouknete na svůj profil a chcete změnit Vaši ikonku, úplně dole je černo-fialový obrázek (údajně z Facebooku) a na něm nápis „hoj“.

Mám to tam celý den a byla jsem informována, že nejsem sama, kdo to tam má.

Máte to i Vy, popř. proč to tam máme??

Díky

Nejlepší odpověď
kropitko

Nevím, mám.
Ale Dawe 24 se to evidentně líbí
http://www.od­povedi.cz/uzi­vatel/profil/18344?f=6
Je mi to jedno.

Další odpovědi
GM

Taky tam nic nemám.

anonym

ano mám to tam taky kdo ví co to je

Terryle

Jojo, mám to tam. Asi se nám někdo naboural do systému :) nebo si webmaster hrál a omylem přidal do menu všech svou ikonu. Stane se…

iceT

Mám to tam taky,ale moc pěkné to není.

Miroslavst

Já to tam mám také. A co tam máš celý den?

hanulka11

Já tam tedy nemám nic. A navíc když nejsem na Facebooku/mi bylo řečeno, že mi nejde měnit ikonka/

ReHu

Nic tam nemám.
Doplňuji:
🙂, 🙂. Tak už mám 🙂.
Třeba rozšiřují nabídku 🙂.

Radak

Mám to tam v nabídce, kdybych si chtěla změnit avatar, a na facebooku nejsem.

mosoj

Nic tam nemám a vše funguje tak jak má.
To prý tam budou mít ti neposlušní.