cappuccino

Take jste dnes zazili prekvapeni, kdyz jste zjistili, ze hodnoceni prispevku je opet jmenovite?

Diky admine!! 🙂

Nejlepší odpověď
elkon

Je to zbytečné. Důležité jsou odpovědi.

Další odpovědi
Rokio

Nevšiml jsem si toho. Díky tobě to teď vím. Děkuji za informaci. 🙂

Administrátor odvedl dobrou práci.

jirka F

Ne, nevšiml až díky tobě heuréka konečně admin odvedl dobrou práci.

Emefej

Je mi to jedno.

Kešař

Jsem rád, že se vrátila personalizace.

Savier

Potlesk adminovi! 👏

cochee

Netuším, oč jde.

zjentek

Tak to je skvělá zpráva, zase můžu „po výluce“ začít hodnotit (něco je vždy za něco).

cappuccino

@cochee: nekolik dni nebylo pri oznaceni odpovedi palcem videt, kdo hodnotil.
Ted uz je vse tak, jako predtim.

cochee

Jo taklenc. No je pravda, že denně už sem nějakou dobu nechodím.