bayeer

Steam hází hlášku „Steam connect failed.“ Jak ho dát do pořádku?

Dobry den, dneska jsem spustil Steam, chtel jsem hrat MW2 multiplayer, ale hned to hazi hlasku „Steam connect failed“ :(. Prosim pomozte mne. Jak to mam dat do poradku? :)

Odpovědi
M_Petr_M

Asi si zkus reinstalovat Steam. Také je možné, že sis stáhl nějaký program třetí strany, který blokuje Steam. Nebo si ho zapnul v insecure modu a to pak jen změň možnost spuštění. Nevidím v tvém problému žádnou vědu.