P.T.

Stahování v IE8 – změna dočasného úložného místa?

Ahoj,
nevíte někda zda a jak, jde v IE8 změnit disk,na který IE8 ukládá stahovaný soubor? Mám na mysli jak změnit tu „mezipaměť“, nebo jak to mám nazvat…

Při stahování v IE8 si vyberu kam to chci uložit, ale IE8 si to ukládá někam na C:\ a až po stažení ho zkopíruje do vybrané složky. Jde mi teda o změnu toho místa,kam to ukládá IE8 po dobu,kdy stahuje.

Odpovědi
chudst

  1. Vytvořte novou složku pro ukládání souborů (= sem se budou docasne soubory ukladat).
  2. Spusťte aplikaci Internet Explorer.
  3. V nabídce Nástroje na příkaz Možnosti Internetu. (Aby se vam zobrazila, mozna musite zmacknouot na klavesnici „Alt“.)
  4. Na kartě Obecné klepněte na tlačítko Nastavení.
  5. Klepněte na složku přesunout.
  6. Klepněte na složku, kterou jste vytvořili v kroku 1.
  7. Klepněte na tlačítko OK, klepněte na tlačítko OK a potom na tlačítko OK.
  8. Restartujte počítač.

Zdroj: http://suppor­t.microsoft.com/kb/1729­49/cs