fandosaurus

Stahování nejde plynule..Od přeinstalování blbne

Ahoj přeinstaloval sem systém aa od té doby mi přes steam nejde stahovat… plynule … cvíly se to stahuje a a pak zas ne .. taky je to strašně pomaly předtím jsem stahoval tak 700–800 kb/s a ted tak 50 co stím děkuju…

Odpovědi
Bedy

Spusťte si měření rychlosti internetu přes peedtest.net a sdělte mi, jak jste dopadl – buď to sem napište jako doplnění otázky nebo mi to pošlete vnitřní poštou.
Důležitá bude rychlsot download a ping.

Nu a koukneme se, jestli tam něco není. Požádám o výpisy z programu RSIT.
RSIT stáhnete odsud: http://images­.malwareremoval­.com/random/RSIT­.exe

Po spuštění klikněte na Continue (nechte nastaveno 1 month). Teď to chvilku bude skenovat a potom v Tento počítač – C:\RSIT vytvoří dva výpisy – log.txt a info.txt. Ty mi prosím nahrjate na leteckaposta.cz a pošlete mi odkaz. Buď vnitřní poštou nebo je vložte sem jako doplnění otázky.