Stahování a ukládání aktualizací.

Když se do pc stahují aktualizace,u­kládají se do nějaké složky v počítači?A jestli ano,kde jsou a co se děje s těmi starými?Ty se nějak automaticky vymažou a nebo zabírají místo?A jak dokonale vyčistit počítač od starých zbytečností,hlavně nevím,co můžu vymazat a co ne.

Nejlepší odpověď
beer

Ano, aktualizace se instalují (přepisují, opravují atd) – ponechávají v systému, neboť jsou důležité. Čistí se jiné věci a dalším vhodným prográmkem na to je(v češtině) CCleaner. Pokud nezměníš jeho výchozí nastavení, je zcela bezpečný i v rukou laika:
http://www.sta­huj.centrum.cz/u­tility_a_ostat­ni/systemove_nas­troje/optimali­zace_systemu/ccle­aner/?g[hledano]=ccle­aner&g[oz]=3.07­.1457

Další odpovědi
Hykam

Aktualizace se většinou instalují, takže je nelze jednoduše vymazat, museli by se odinstalovat , ale tím by jste o tu aktualizaci přišel.
Vyčisti PC od zbytečností můžete např: Advanced SystemCare http://downlo­ad.cnet.com/Ad­vanced-SystemCare-Free/3000-2086_4-10407614.html?par­t=dl-6271865&subj=dl&tag=but­ton

Skalda

instalacky aktualizaci zustavaji v PC. A to jen pro ucel mozne odinstalace. Nachazeji se ve slozce windows. Tusim ze CCleaner je vymaze za vas, ale je potreba zaskrtnout tento pozadavek.