kajda

Stáhla jsem si na ulozto.cz sims 3 part 1,2,3,4 co s tím mám ted dělat?

Doplňuji:
namám tam ale rozbalit ale otevřít.

Nejlepší odpověď
kenyrts

Kliknout na nejnižší číslo v tomto případě 1. pravým a dát rozbalit-třeba vybrat sem a rozbalí se všechny části do jednoho celku.
Doplňuji:
tak tedy otevřít

Další odpovědi
chudst

Mate Total Commander? Pokud ano, otevrete si to v nem.

Pokud ne, stahnete si treba 7ZIP – podporuje praci s archivovymi formaty (viz zdroj).

Pote, co si ho nainstalujete, si to v nem otevrete. Uz to pujde – nekde tam budete mit pod pravym tlacitkem „7-zip“ nebo „extrahovat do“, nebo „rozbalit do“. Pokud ne, otevrete si soubor pod pravym tlacitkem, dejte „otevrit/zvolit vychozi program“ a vyberte si 7ZIP ze slozky, do ktere jste si ho nainstalovala. A zaskrtnete „Otevrit tento typ souboru vzdy pod timto programem.“

Hotovo. Normalne si uz kliknete 2× na dany soubor a otevre se vam.

Zdroj: http://www.sta­huj.centrum.cz/u­tility_a_ostat­ni/komprese/7zip/?g[hledano]=7%20zip&­g[oz]=9.21

perry001

pouze doplním – není nutné klikat na nejnižší číslo :)

anci

No…nejspíš se zeptat někoho kdo fakt rozumí instalaci, protože je to nadlouho a složitý.