Stáhl jsem si prohlížeč od Googla a …

… při prohlížení mých stránek se obrázky pohybují.Mám tam vloženo"marqu­ee",ale v Opeře,IE to nedělá.Čím to může být?
Doplňuji:
A ještě jeden dotaz.V prohlížeči Opera se někdy stane,že stránky mírně zmodrají a nelze klikat na určitý odkaz a také se stane,že se prohlížeč resetuje.

Odpovědi
anonym

všechny prohlížeče nepodporují všechny tagy.. ale marquee by měl umět jak chrome, tak IE..
http://www.jak­psatweb.cz/html/roz­sireni.html#mar­quee

Co se týče opery, tak ta je o hodně přísnější než další prohlížeče.. co se týče validity kódu.. tak může být problém tam.. zkuste své stránky project validátorem a chyby odstranit, třeba problémy zmizí.. jinak to že prohlížeč občas zamrzne se mi stane taky občas… těžko říct jak to vyřešit, pokud máte prohlížeče aktuální.. ale rozhodně se to nestává tak často ne