Kanovka

Nevíte někdo, kde sehnat aktuální data o poplatcích za volání, aby to byla tabulka, kde je cena jak ČR tak i EU??

Dobrý den,
, popř. světa. Děkuji moc. (hledám to už fakt dlouho a nikde nic aktuálního nemůžu najít)

Odpovědi
zzzzz

To je podle operátora a tarifu jaký máte. Já z jednoho telefonu volám na Slovensko za 3kč a z druhého za 7kč. Taková univerzální tabulka není.

Na stránce operátora si najdete ceny mezinárodních hovorů a dozvíte se tam i ceny SMS MMS a dat.