XaveX

Spustím na tomhle notebooku Battlefield 3 ?

Mám notebook…procesor Intel pentium B980 2,4 GHz, nVidia GeForce GT 635M, RAM 8 GB…a zajímalo by mě, jestli se mě na tom rozjede Battlefield 3, CoD MW3 tam spustím na nejvyšší detaily a CoD BO2 mám něco na vysoký a něco na střední detaily, ale nevím, jestli tam zapnu ty Battlefieldy. Předem děkuju za odpověď 🙂

Odpovědi
Hammy

Battlefieldy nejdou vůbec náročné hry… a pokud ti tvůj komp rozjede black ops 2 na střední až vysoký detaily, tak Battlefield 3 určitě taky..