Bronzový

software nebo neteř ???

Jedná se o sluchátka s mikrofonem - používám zvukovku Soundblaster X-fi extreme audio - mám repráky jen 2.1 a stereofoní sluchátka připojené oboje najednou s použitím rozdvojky.V dřívější době mě nastavení mikrofonu zlobilo, ale za tu dobu jsem se myslím dostatečně naučil jak ho nastavit. Všude v ovládacích panelech mám nastavené správně když dám test zařízení ,tak vidím tu stupnici jak se ten ukazatel ani nehne když různě promačkávám kabel, tak stupnice lítá jako šílená. byla u nás na návštěvě neteř a viděl jsem jí jak několikrát přibouchla skříňku od PC a zřejmě tam přibouchla i ten kabel, ale zvuk ze sluchátek šlape v pohodě. já ty sluchátka s mikrofonem kupuju každou chvíli :*(

ps. na kabelu od sluchátek je i ovládání hlasitosti s funkcí ON OFF pro mikrofon - v tom by asi taky něco mohlo kleknout

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Hlasujte v anketě

software 0% neteř 100%

Nejlepší odpověď

Zlatý

neteř

Další odpovědi:

Zlatý

neteř

Na otázku nemožno presne odpovedať:
Podľa popisu zodpovedná za nefunkčnosť je neter.
Ale je to naozaj tak?
Na mieste je otázka: čo urobil žalobca, aby zabránil poškodeniu?
Podľa vlastného vyjadrenia " já ty sluchátka s mikrofonem kupuju každou chvíli :*(", tak nespravil, z čoho logicky v zmysle zákona schválnosti:
"Čo sa môže pokaziť, sa pokazí. V prípade, ak výrobca udáva nezničiteľnosť výrobku, tá končí dňom zakúpenia výrobku. Nízka cena nie je vyvolaná nízkou hodnotou výrobku, ale potrebou jeho rýchlej obnovy = lacný výrobok je súčasne aj drahý výrobok"...
Podľa znalca:
Dědvševěd: No jelikož je ten kabel bez izolace-klasické bužírky, ale jen opatřen nevodící barvou, zřejmě se ta barva někde při tom přiskřípnutí oddělala a zkratuje to.

Preto navrhujem:
Odporkyňa - neter je sprostená viny, pretože žalobca, v snahe ušetriť nepriamo navodil samopoškodenie sluchátok.

neteř

No jelikož je ten kabel bez izolace-klasické bužírky, ale jen opatřen nevodící barvou, zřejmě se ta barva někde při tom přiskřípnutí oddělala a zkratuje to.

Pokročilý

neteř

Pokročilý

neteř

Diskuze k otázce

Zlatý

led

Na otázku nemožno presne odpovedať:
Podľa popisu zodpovedná za nefunkčnosť je neter.
Ale je to naozaj tak?
Na mieste je otázka: čo urobil žalobca, aby zabránil poškodeniu?
Podľa vlastného vyjadrenia " já ty sluchátka s mikrofonem kupuju každou chvíli :*(", tak nespravil, z čoho logicky v zmysle zákona schválnosti:
"Čo sa môže pokaziť, sa pokazí. V prípade, ak výrobca udáva nezničiteľnosť výrobku, tá končí dňom zakúpenia výrobku. Nízka cena nie je vyvolaná nízkou hodnotou výrobku, ale potrebou jeho rýchlej obnovy = lacný výrobok je súčasne aj drahý výrobok"...
Preto navrhujem:
Odporkyňa - neter je sprostená viny, pretože žalobca, v snahe ušetriť nepriamo navodil samopoškodenie sluchátok.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.