Ewíík

Snadnoovládatelný dobrý program na úpravu fotek? Děkuji za odpovědi :)

Nejlepší odpověď
www

Tisíckrát zde položená otázka:
Doplňuji:
Otázka se navíc netýká programování, špatně zvolená kategorie. Ale to je to nejmenší, příště nejdřív zkontroluj staré otázky 😉.

Zdroj: www.odpovedi.cz/se­arch?q=program%20na%C3­%BApravu%20fo­tek

Další odpovědi
Alesh

Záleží, co to má umět a jak moc dobře. Z těch SW pro lamy je dobré třeba ACDSee, ale není free.

VanEgg

Třeba picasa 3 od GOOGLE nebo corel draw

Matthew

Já strašně rád doporučuji internetové stránky, né protože bych chtěl dělat reklamu, ale proto, že se mi občas nechce pořád něco instalovat. Třeba tahle stránka je sice v angličtině, ale spousty věcí je tam zadarmo a dá se s tím za chvíli naučit … Jenom otevřete fotku, upravíte barvy, rozměry cokoliv a zase uložíte. Nic nejde na web, nic se nemusí instalovat. Já to používám téměř denně :) www.picmonkey.com :)

anonym

na úpravu fotek zdarma dostupný GIMP, funkčně je na úrovni draze licencovaných programů firmy Adobe …

pokud se vám nechce ani ten gimp instalovat, můžete použít online editor na adrese http://pixlr.com/e­ditor/