SMS autorizace k internetbankingu a ztracený mobil

Ztratil jsem mobil a mám na něm přístup k bankovnímu účtu (mám od banky nahranou nějakou aplikaci v něm) a SMS autorizaci. Moc tomu nerozumím. Co mám dělat. Musím informovat banku? Lze to mailem nebo musím až na pobočku do Brna?

Nejlepší odpověď
panenka

Zavolejte ihned na linku té vaší banky a dejte váš mobil ihned blokovat a řeknite jim co se vám přihodilo oni vám tam rádi pomohou.Ten kdo ten váš mobil má po blokaci nebude mít přístup k vašému interbenkingu

Další odpovědi
dudu

Ještě dnes byste měl kontaktovat svoji banku přes její klientské číslo a nahlásit svůj problém, zítra pak ve stejné záležitosti co nejdříve navštívit nejbližší pobočku a požádat o provedení dalších bezpečnostních kro­ků.

tuCZek

Okamžitě oznámit bance i operátorovi. Aby ses pak nedivil když budeš otálet.

Salvaje

Rozhodně co nejdříve kontaktovat banku telefonicky a oni Vám pak řeknou, co dál.