hippeace

SMART Notebook problém se spuštěním

měla jsem program SmartNotebook ale hexnul nám počítač a tak nám technik z něj vytáhl složku tohoto programu tu jsem si ted dala znovu do počítače ale už mi to nejde spustit klíč mám ale nevím jak ho tam zadat když se mi program nijak nezapne – chce reinstalaci ale já ho vlastně nemám nainstalovaný ale jen zkopírovaný z fhlasky co s tím?

Odpovědi
marek.29

Pokud ta reinstalace nejde, tak bych řekl, že ztracená data už nikdo nezachrání. Jestli máte hexnutej počítač, zkuste záchranu dat (firmy co se tím zabývají) popř. oželte tento program 🙂
http://www.smar­ttech.com/us/Sup­port/Browse+Sup­port/Download+Sof­tware tady jde stáhnout 30denní trial verze nebo plná verze za peníze..