Elk

Slyšeli jste o člověku jménem Warren Buffet? Je to skutečně miliardář, nebo vymyšlená osoba?

Nejlepší odpověď
dědapetr

Warren Edward Buffett (30. srpna 1930, Omaha, Nebraska), přezdíván jako Věštec z Omahy nebo Zázrak z Omahy, je americký investor, obchodník a filantrop.
Své nesmírné jmění získal z chytrých investic, které uskutečnil prostřednictvím holdingové společnosti Berkshire Hathaway, ve které je největší akcionář a CEO. Jeho současný majetek je odhadován na 52 miliard dolarů. V roce 2008 byl podle žebříčku, který sestavuje časopis Forbes, nejbohatším člověkem na světě.

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Wa­rren_Buffett

Další odpovědi
sejtanka

Je z masa a kostí-docela slušný investor:-)))

FOG

On a spousta dalsich bohatych se rozhodli,ze daji polovinu majetku na charitu.