iceT

slozenky typu „c“ ze vcerejsi otazky:35,–poplatek,odviji od vyse castky, plus 6,– za kolonku „do vlastnich rukou“.

toz co o tom myslet?
Doplňuji:
41,–samozrejme,ale s nejvetsim odporem,a to jeste nevim jake dalsi kolonky se jeste doplaceji.

Nejlepší odpověď
panenka

Ted vás nějak nechápu tim jste myslela že jste nezaplatila 35 kč ale 42 kč?
Tak na to bych řekla jediné a to že Česká pošta jsou pěkní vydřiduši a neví kde by už vydělali.