Kanovka

Sledování voyo.sk

Chtěla bych se dívat na slovenský pořad Farma. Ovšem v televizi ho nestíhám, a tak bych se na něj ráda podívala na stránkách markízy. Ovšem když si chci Farmu pustit, píše mi to, že nejsem ze Slovenské republiky. Dalo by se to nějak obejít?
Doplňuji:
registrováná samozřejmě jsem

Nejlepší odpověď
anonym

Registrace nepomůže. Tohle budou mít televize jednotlivých států hlídané. Nedá se stejný pořad najít někde na našich programech?

Další odpovědi
ondra07

Taky jsem se zkoušel zaregistrovat a píše mi to stejné co Vám. Asi nezbývá nic jiného, než to stíhat v televizi, ani jinde na netu není nic. :(

briketka10

taky jsem se dívala jako ondra07 po netu, ale na Uložto, YouTube a nikde nic opravdu není, jestli máte možnost nahrávání na flashku určitě bych si ji koupila není tak drahá-vidím to jako jedinou možnost pro tyto účely..

Petra09

Zkus se na voyo zaregistrovat.

štamgast

Tý jo Markíza se opičí po Nově? Přijde mi to dětinské a nesamostatné…

led

Je to bežná prax komerčných stránok televíznych spoločností. Nemajte strach, Nova nebola prvá, ktorá to tak robila. S týmto sa bežne stretávam aj u iných televízií.