NikolkaCZE

sledování PC

jak zjistím zda mi někdo nedal do PC nějaky sledovací program a kde to najdu :D díky

Odpovědi
anonym

http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=sledovac%C3%AD%20­program

Michal Kole

To je není tak jednoduché napsat.

napiš mi na email michal.kolesa@seznam.cz PODROBNOSTI

a svoje PC znalosti, budeš mi muset poslat nějaké logy, to jsou výpisy jak PC pracuje.

abych věděl, jak moc technicky budu muset ti to vysvětlit, abych ten log z tebe vydoloval.

Můžeš připsat i svoje plavecké dovednosti, abych byl „motivovaný“ 🙂 Ono něco hledat v logu o 2 MB něco co je na 1 řádků není zrovna moc jednoduché a lze to snadno přehlédnout.