Skype a icq-jak na to mám vyzrát

Nevím přesně,co vlastně tyto dvě služby znamenají a co mám mít na pc,abych je mohla využívat.A jak si to zaktivuji.Díky

Nejlepší odpověď
Retko

Ahoj. Nedavno jsem odpovidal na podobny dotaz, tak to sem jen precpu.

Stahni si odsud programek ICQ – http: //icq. centrum. cz/o- icq/static/clanky/o- icq- 65/
Nainstaluj
Vytvor si ucet. Bude ti prideleno vlastni cislo.
A pak v programu, myslim ze nekde nahore bude tlacitko na pridavani jinych, pridas nejakyho kamose, cili cislo co ti dal. Objevi se ti v kontaktech. Dvojklik na nej pro otevreni okna komunikace a muzete si kecat.

Dneska je to castejsi zpusob komunikace nez mobil.
Tak snad je to laicky jasne. :)

A Skype je podobny programek.

Další odpovědi
wenda

normálně dáš do vyhledávače skype/icq a můžeš to stáhnout.
SKYPE – pevná linka přes počítač. V obou případech však platí, že musí skype/icg i ten komu budeš psát.
ICQ – psaní přes počítač. Něco jako chat
Klidně si do svého počítače stáhni obě tyto aplikace.

vicix8

ICQ- pro mě je lepčí jen na chatování
Skype- lepší na volání ale dá se tu i chatovat

Obě tyto aplikace dokáží chatovat i vojta si navzájem