Skúšate občas otočiť klávesnicu hore nohami a zatriasť s ňou?

Koľko „bordelu“ vám z nej vypadá?
A akého zloženia?

U mňa je to výhradne cigaretový popol, sem tam nejaké omrvinka (koláč?, keks?)

Prípadne, čo zaujímavé vám z klávesnice vypadlo?

Nejlepší odpověď
Ladič pian

ypa lo mi ár ísme e k ale ji ak ic íc

Další odpovědi
ahold

Já u počítače chroupu slané tyčky. Tak že obsah klávesnice je jasný. Kmín, drobečky asůl.

beer

No, mně už toho padá jen málo – budu muset rozebrat, poněvadž některé klávesy ani nedosednou jak by měly )) To menší svinstvo podobného složení je sice venku, ale jsou tam i jakési chlupy či co, a chová se to jako plst.. Jo, jsem bordelář.

radce

Ano, občas vysypávám celý notebook, používám ho ve stavebnictví jako pracovní, takže se pak na stole najdou kromě popela a tabáku z bezfiltrových cigaret i kousky cihel a ytongu…
Nedávno jsem měnil klávesnici, fotka prostoru pod deklíkem mluví za vše:
http://ulozto­.cz/xUVaujb/fwnb-jpg

bolak

ono toho bylo trochu víc, tak posílám obrázek > http://img.ra­dio.cz/pictures/r/ze­medelstvi/hnuj­.jpg

fatalwir

→ Bolak: To co ty máš na fotce, má „rádce“ v kompjútru v softwarové podobě.