StreeHonzák

Skupina na Facebooku

Nevíte jak založit skupinu na facebooku nebo stránku dlouho už po tom pátrám pak jsem to objevil tady určitě si myslím že každy nemáte facebook ale tak zeptám se.

Nejlepší odpověď
kenyrts

Jak založit skupinu?

  1. Jděte na adresu facebook.com/grou­ps/create.php
  2. Zvolte její název, jednoduše skupinu popište a z nabídnutých možností vyberte, do jaké kategorie asi vaše skupina spadá (to jsou povinné položky dotazníku)
  3. Teď můžete skupinu „Přizpůsobit“, tedy nahrát obrázky a provést další nastavení
  4. Skupina může být otevřená (kdokoliv se může přidat a pozvat ostatní), uzavřená (vy jako administrátor budete muset odsouhlasit pozvánky pro nové členy, obsah bude přístupný jen členům) nebo tajná (skupinu nebude možné vyhledat a členství se nezobrazí ani v profilech členů).

V čem se stránka na Facebooku liší od profilu?

  • Nelze získávat přátele, pouze fanoušky (u politiků se jim říká „podporovatelé“)
  • Jako fanoušek se může přidat kdokoliv, provozovatel stránky ho nemusí potvrdit
  • Obsah stránky je přístupný všem, ne pouze fanouškům
  • Stránku lze propojit s Twitterem (publikovaný obsah se automaticky publikuje také na zvoleném twitterovském kanálu)
  • Ke každému profilu můžete nastavit „zapamatovatelnou“ adresu, ke stránce jenom tehdy, pokud má alespoň jeden tisíc fanoušků